Пакування для макаронс, шоколаду та цукерок

Сьогодні все складніше здивувати подарунком. Звичайно, дуже важливо, аби він був від щирого серця, однак завжди хочеться подарувати щось унікальне, оригінальне та пам’ятне. Упаковку, котру приємно тримати в руках, отримувати та дарувати. Тому ми з відповідальністю підійшли до розробки пакування нашої продукції.

Упаковка для макаронс

Макаронс (макарони) - найпопулярніший подарунок серед нашої продукції. Ніжні та витончені макаронс у красивій якісній упаковці виглядають стильно, дорого та не менш шикарні на смак. Дизайн упаковки виконано в яскравих кольорах та дарує оточуючим гарний настрій. Замовити макаронс "Aimant" у подарунок - означає зробити вибір на користь оригінального та незабутнього подарунка.

На сьогодні ми пропонуємо такі варіанти пакування макаронс:


Упаковка для шоколаду

Поєднання справжнього 100% бельгійського шоколаду вищої якості, унікального та екзотичного наповнення, індивідуальних шоколадних привітань на шоколаді та оригінального дизайну упаковки дозволить Вам підібрати ідеальний подарунок. Пропонуємо наступні варіанти упаковок для шоколаду:


Упаковка для цукерок

Вишукані шоколадні цукерки ручної роботи "Aimant" із 100% бельгійського шоколаду - це не лише красиве та смачне частування для себе, але і приголомшливий подарунок, що враховує особисті побажання та дозволяє пізнати нові смаки і відчути себе справжнім гурманом. Звісно, максимум позитивних емоцій неможливо отримати без гарної упаковки.

Можливі такі варіанти пакування:


Наші менеджери готові допомогти Вам із підбором упаковки саме для вашого випадку. Чекаємо на ваші звернення!