Про Нас

Слово "Aimant" в перекладі з французької означає "люблячий", "ніжний", а ще "кохати" та "цінувати". Ми прагнемо втілити значення цього слова в реальність: з любов'ю та ніжністю виготовляємо нашу продукцію, обожнюємо наших клієнтів та цінуємо нашу репутацію.

Ми - команда натхненних солодким мистецтвом ентузіастів, знаючих та люблячих свою справу. Наші професіонали-кондитери не бояться новаторства та викликів своїй майстерності. Наші кур’єри вчасно виконують доставку і з усіх сил намагаються не підвести покупців навіть за форс-мажорних ситуацій. Про нас не так багато знають - та ми стараємось бути кращими у всьому, і наші клієнти вже знають про це.

Нам подобається втілювати ужиття Ваші ідеї та дарувати радість нашим клієнтам. Ми радіємо, коли наші друзі, покупці та партнери діляться з нами своїми фантазіями та бажаннями, і просять нас зробити щось потрібне, те що подарує щастя. Так народжуються наші нові продукти.

Наша ціль - дати кожному можливість отримати задоволення від нових, незвіданих раніше смаків, насолоджуватися якісними та гарними смаколиками з вишуканим зовнішнім виглядом та оформленням, дарувати щастя і радість собі та близьким.

Коли вкладаєшся на 100% у те, що створюєш, отримуєш безцінний результат. Створюючи солодощі під маркою Aimant, ми знаємо, що все тепло, вкладене у них, зробить Ваш день яскравішим, щасливішим та добрішим.